Genel

Şirketimin Lojistiğini Nasıl İyileştiririm?

Bugün potansiyel müşterileri bulmak, tedarikçiler bulmak ve gönderilerin lojistiğini dış kaynak olarak kullanmak daha kolay, ancak pazaryerlerinin doğrudan markalarla pazarlık yaptığı ve birçok aracının fiyat açısından rekabet edemediği için piyasadan çekildiği günümüzde rekabet acımasız olmaya devam ediyor. ve ürünün teslimat tesisleri.

Şu anda herhangi bir işin anahtarının yenilik olduğunu anlamalıyız ve bu, yeni iş modelleri yaratma yeteneğine sahip girişimcilerin gücüdür.

Şirketimin Lojistiğini Nasıl İyileştiririm?

Lojistik, Facebook sayfası (Meta) olan bir fenomenin kendi 2 mağazası olan bir tekstil fabrikasından daha fazla giysi satabildiği bu yeni gerçeklikten kaçamaz. Depolama ve nakliye ihtiyaçları değişse bile, bu iş modelleri stokları yönetmez veya esnek depolara sahip değildir. İnternet satışları milyonları buluyor ve pandeminin dolaylı olarak yönlendirdiği e-ticaretin büyümesi, ürünleri güvenli, optimum koşullarda ve iyi müşteri hizmetleriyle teslim eden lojistik hizmetlerine olan talebin artmasıyla el ele gidiyor.

İş Hacminizi Büyütün

Aynı ürünleri satan, fiyat üzerinden rekabet eden, e-ticaret, market, katalog veya benzeri satış kanallarını kullanan binlerce insan olduğunu hesaba katarsak, kazancımız teslimatın kendisinde bulunabilir, bu nedenle, bayiler tarafından yürütülen herhangi bir modaliteye kargo araçlarının satın alınmasını objektif bir iş olarak dahil ederek, büyük pazar platformlarının zaten yaptığı gibi bu lojistikten faydalanabiliriz.

Lojistik, girişimcilik için bir fırsat

Benimseyin

Birçok işletme, ürünlerinin nakliye ve teslimat operasyonlarını ana faaliyet alanlarına dahil etmekte ve aynı zamanda gerçekleştirdikleri koli hacminden yararlanarak kendi kargo araçlarını satın alarak ürünlerini teslim etmekte ve bu teslimatı sağlamaktadır. Diğer şirketlere hizmet paketleri, hatta esnek depo hizmetleri sağlayarak mevcut lojistik dünyasına tam olarak giriyor.

Sizi sadece aksesuarlara kaptırmamaya davet ediyoruz, en önemlisi teknik özelliklerine odaklanmanız.

Lojistik ağınızı yönetin

Tırınızın veya kamyonunuzun taşıyacağı yükün türünü ve hacmini göz önünde bulundurun, büyük boyutlara sahip olmayın, şirketinizin mali durumunu etkileyebileceğinden küçük başlayın, satın alma kararının duygulara göre değil zorunluluklara göre verilmesini sağlayın, birkaç tür vardır yük kapasitesine bağlı olarak kamyon sayısı, profesyonel tavsiye alın, 360° Kamyon Sanal Pavyonunuzu Google’da arayın, modeller ve seriler, müşteri hizmetleriniz, atölyeler hakkında bilgi edinin ve kamyon satıcınızı ziyaret edin.

Ayrıca kamyonların şehirleşmeye göre tasarlanıp Kolombiya şehirlerinin coğrafyasına dayanıklı olması, yedek parça temini ve yeni kamyonlar için bakım planının olması, karlı olması ve az bakım gerektirmesi dikkate alınmalıdır. maliyetler.

Buradaki tavsiye, araç garantisi, satın alma kolaylığı sağlayan ve işletmenin girişimci hızında büyüyebileceği geleneksel bir markayı tercih etmektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu