Hakkımızda

2022 yılından günümüze kadar her alanda alanında bilgili yazar kadrosu ile her geçen gün daha fazla kullanıcıya erişmeyi hedefleyen ve güç geçtikçe da fazla ziyaretçi kazanan annebilgisi.com sitesi, genel kategori başta olmak üzere kadınların hayatında “kadınlar her şeyi başarabilir” sloganıyla hizmet vermektedir. Kadınların iş alanında ve diğer alanda başarılarını ön plana çıkaran, iş fikirleri ve girişimciliğe dair her şeyi karşılıksız olarak herhangi bir kar amacı gütmeden paylaşan anne bilgisi sitesi, kısa süre içerisinde ziyaretçilerinin vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Şu an aktif olarak 3 farklı kategoride hizmet veren ve ilerleyen dönemlerde “forum” alt yapısı kurarak sosyal bir websitesi olmayı amaçlamaktadır. Site içerisindeki yazılan yazıların tamamı yazarlarımız tarafından kaleme alınmış olup site içerisinde izinsiz olarak çoğaltılması yasaktır. Bunu yasalar ile hukuk birimimiz aracılığıyla güvence altına alıyoruz.

Site içerisinde “Gizlilik Politikamız” dışında herhangi bir veri toplamamakla birlikte sürekli gelişen ve öğrenen ekibimiz ile daha fazla kişinin hayatına pozitif dokunmayı ilke edindik.

Site içerisinde barınan yazıların tamamı görüş niteliğinde olmakla, site içerisinde bulanan yazıların kaynak gösterilmeden veya izinsiz olarak kopyalanması durumunda yasal işlemleri başlatma hakkına sahiptir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişim sayfamızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Başa dön tuşu