Anne Bilgisi

Banyolara Renk Veren Banyo Aksesuarları

11.10.2019
26
Banyolara Renk Veren Banyo Aksesuarları
Reklam

Banyonuzu küçük dokunuşlarla renklendirmeye ne dersiniz? Birkaç küçük dokunuşla banyo renklendirmek mümkün. Hadi başlayalım…

Sürekli olarak girip çıktığımız, aldığımız duşlar ile en çok rahatladığımız yerler şüphesiz banyolar oluyor. Her insan banyosunun temiz ve ferah olmasını ister. Çeşitli banyo aksesuarları ile sizlerde ferah ve kusursuz banyolara merhaba diyebilirsiniz.

Banyo setleri

Birçok markette yerini alan banyo setleri takım olarak satılmaktadır. Genelde içerisinde sabunluk, çöp kovası ve klozet temizleme fırçası yer alıyor. Özellikle son zamanlarda çeşitli renk ve tasarımlar ile pek çok kişinin banyosunda vazgeçilmez bir aksesuar haline geldi. Üstelik bunları tarzınıza göre de seçebilirsiniz. Sadelikten yana olanlar ise mor, sarı, yeşil ya da pembe gibi pek çok renk seçeneği ise sizleri beklemekte.

Ağır ve asıl bir görünüm isteyenlerin ise tercih edebileceği ahşap gibi şık modeller bulunuyor.

Banyo seti

Ecza dolapları

Günümüzde artık birçok banyoda yerini alıyor. Artık ecza dolapları da çok kullanılan aksesuarlar arasında. Sevimli bir ecza dolabı ise banyolara harika bir hava yaratacak bir aksesuar olarak karşımıza çıkıyor.

Banyo için ecza dolabı

Banyo köşe rafları

Cam ya da ahşap köşe rafları bir banyo için kullanışlı bir seçenek olacaktır. Hatta köşe rafları üzerine ekleyeceğiniz şirin mumlar, küçük çiçekler veya kokular bu konuda banyonuzun harika bir görünüm elde etmesini sağlıyor.

Banyo köşe rafı

Banyo kilimleri

Banyolar için çeşitli kilimler hatta kilim setleri bulunuyor. Bunlar ile banyonuzun havasını değiştirebilir. Temiz durmasını sağlarken bir yandan da ferah durmasını sağlayabilirsiniz. Banyolar bir insanın en çok zaman geçirdiği yerler arasında bulunuyor. Tıpkı salon gibi banyolarda şık mekanlar olmalıdır. Kendi kadar evini de bakımlı sevenler için bu kilimler ideal.

Banyo kilimi

Klozet kapakları

Klozet kapağı modelleri, başta ilginç gelse de sıkça tercih edilen bir aksesuar ürünü olmakta. Banyo tasarımlarınıza uygun bir klozet kapağı ile harika bir görünüm elde edebilirsiniz.

Klozet kapağı modeli

Kirli sepetleri

Kirli sepetleri tüm evlerde illa ki bulunuyor. Ancak daha sevimli, hoş bir kirli sepeti banyonuzun havasını değiştirecek iyi bir seçenek olacaktır.

Kirli çamaşır sepeti

Sizlerde ufak ve basit dokunuşlar ile kusursuz bir banyoya merhaba diyebilirsiniz. Bunun için doğru aksesuarlar seçmeniz yeterli olacaktır.

Dekorasyon kategorisine göz atmanızı öneririz.

Özge Oktar ‘ın banyo dekorasyon konulu videosu:

Reklam

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Copyright © 2019 | AnneBilgisi.com